Uwaga Rodzice! Zabieranie Waszych dzieci na koncerty chrześcijańskie może całkowicie i na zawsze zmienić ich życie. Nie tylko duchowo, co jest oczywiście wspaniałą sprawą (mamo, tato – możesz nadal namawiać swoje dziecko, aby chodziło na koncerty!). Jednak musicie mieć świadomość, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że pieniądze, które zaoszczędziliście na edukacje Waszych pociech, mogą zmienić odrobinę swój cel… na kształcenie w kierunku Sztuk Pięknych.

Tak jak to było z Hollyn, która otrzymała inspirację od niebios, widząc TobyMaca na scenie, Hannah Kerr nie wstydzi się powiedzieć, że pierwszy koncert, na który, była, to było Casting Crowns. Dorastając w muzycznej rodzinie, sprawdziło się powiedzenie, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Nic zatem dziwnego, że teraz Kerr dzieli scenę z Casting Crowns- jednym z najlepszych zespołów współczesnej muzyki chrześcijańskiej. Ale nie mówcie jej tego. Skromna Hannah powie tylko, że po prostu odpowiedziała na wołanie.

Nie szukając świateł reflektorów, źródło tego wołania przelane jest do każdego słowa i każdej nuty wyśpiewanej przez Kerr. Singiel jej dubiutanckiego albumu Overflow może posłużyć za jaśniejący drogowskaz jej życia: No matter what comes my way / I’ll live my life, Radiate Your light / Now and always, I’ll let my lips be only for Your name, / No darkness gonna stand in my way, if my way is Your way then You’ll make me/ Radiate. (tłumaczenie: Nieważne co mnie spotka / Przeżyję swoje życie, w blasku Twojego światła / Teraz i zawsze, pozwolę, by moje wargi tylko Twoje imie wymawiały / Nie przeszkodzi mi żadna ciemność, bo jeśli moja droga, to Twoja droga – Ty sprawisz, że zajaśnieję.)

Wywiad z artystką na stronie: http://www.ccmmagazine.com/features/hannah-kerr-this-little-light/