Kultowy ekumeniczny koncert rodzinny, który od wielu lat odbywa się w Parku Słupna w Mysłowicach, ogłosił line-up nadchodzącej edycji! Impreza, która co roku bije rekordy popularności, ściągając rodziny z całej Polski oraz fanów muzyki CCM z całej Europy, odbywa się zawsze w uroczystość Bożego Ciała. Koncerty, atrakcje dla dzieciaków, stoiska z muzyką i książkami, a do tego wszystkiego wstęp wolny! Zobaczcie kogo możecie się spodziewać na festiwalowej scenie:

NOEMIRACLES

(nie tak dawno gościli w programie GOŚĆ DNIA w OPOKA.TV) to młody zespół pochodzący z Zaolzia (Czechy) prezentujący się w stylach pop/alternative/soul. Energiczne granie, oryginalne aranżacje, sporo emocji, teksty w języku polskim, czeskim i angielskim. Teksty piosenek mówią o uczuciach, różnych przeżyciach, o radości czy smutku.  Zawsze  dają słuchaczom do myślenia i stawiają wyzwanie, żeby szukać głębszego znaczenia w każdym utworze.

Zespół Noemiracles przedstawił swoją debiutancką płytę „Ponad wszystko” w 2014 r., nagraną z producentem Pawłem „BZIM” Zareckim. Od tej pory zespół zagrał sporo koncertów i  zdobył 1. miejsce w czeskim konkursie iRampa i 3. miejsce w konkursie Skutečná liga.
Noemiracles – zachęcają do stawiania pytań i myślenia o sprawach głębszych.

ARKADIO

to raper, freestyle’owiec, mówca, szczęśliwy mąż i tata. Ambasador Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, inicjator ogólnopolskiej akcji społecznej „Rób to, co kochasz”. Jest autorem sześciu płyt, audiobooka i książki. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach.

 Od 6 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami, spotkaniami dla młodzieży oraz rekolekcjami o wymiarze profilaktycznym i ewangelizacyjnym.   Życie w zgodzie ze swoją pasją i talentami rozpoczął po zdecydowanej przemianie w wieku 17 lat. Dzięki temu jego przekaz jest autentyczny i wynika z głębi serca.

Na drodze swojej kariery współpracował m.in. ze Stanisławem Sojką, Darkiem Malejonkiem, Damianem SyjonFamem, Bosskim Romanem czy Wigorem (M.O.R.W.A.)

Nieustannie rozwija się jako muzyk i mówca. Robi to, co kocha.

 Od września do końca 2016 roku Arkadio realizował projekt tzw. „Tygodniówki z Arkadio”, w ramach której co tydzień na profilu artysty w serwisie Facebook ukazywały się:

  • w poniedziałki –  seria #NIERZADKO – premierowo nowe single Artysty,
  • we wtorki – seria #TOTENWERS – grafika z cytatem z najnowszego singla,
  • we środy – seria #OKIJMICHODZI – komentarz do singla z poniedziałku w postaci vloga,
  • we czwartki – seria #TŁUSTYFREESTYLE – pół godziny freestyle’u na tematy podawane przez słuchaczy „na żywo” w ramach streamingu live w serwisie Facebook,
  • w piątki – seria #COTYNATO – konkurs z nagrodami dotyczący odbioru najnowszego singla przez fanów artysty.

W odpowiedzi na serię #NIERZADKO słuchacze Arkadio zaczęli domagać się wydawnictwa, na którym znalazłyby się prezentowane w ramach serii utwory. Tak powstała najnowsza płyta Arkadio o tym samym tytule. Swoją premierę miała ona w Tłusty Czwartek na koncercie premierowym w Nowym Sączu z udziałem Bosskiego Romana z „Drużyny Mistrzów” i Anatoma, którzy zagościli również na płycie.

Mate.O/TU 

to nowy zespół Mateusza Mate.O Otremby, który wraca do korzeni swojej twórczości, nawiązując do charakteru swoich pierwszych albumów. TU to skrót od Totalnego Uwielbienia. Autor ponownie pisze współczesne pieśni uwielbienia, które podobnie jak poprzednie jego piosenki rozpalają polaków do uwielbienia Chrystusa. Od początku 2016 roku Mate.O zaczął współpracę ze świetnymi muzykami, którzy współtworzą projekt TU. Pracują nad nowym materiałem. Nowy album Mate.O / TU ukaże się wiosną 2017 roku.

Podczas koncertów zespół wykonuje też dobrze znane i lubiane utwory z pierwszych płyt, takie jak: Przyjaciela mam, Jesteś dobry czy Panie nasz.

koncertują w składzie:

Mate.O – głos, gitara, bouzouki
Jadzia Kłapa-Zarecka – głos, saksofon
Maciek Kietliński – bębny
Paweł Bzim Zarecki – instr. klawiszowe
Kornel Popławski – bas

Christafari

to pionierzy w muzycznej dziedzinie Gospel Reggae w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Nazywają siebie “Musicianaries”, czyli
Muzycy – Misjonarze. Używają swojego unikalnego połączenia tradycyjnych korzeni oraz współczesnej muzyki tanecznej reggae, aby ogłosić wielką nowinę: nadziei i zbawienia Świata.

Christafari wróciło do swoich korzeni w 2012 roku, kiedy wypuścili na rynek muzyczny swój pierwszy od prawie 20 lat album uwielbieniowy. Na płycie “Reggae Worship: A Roots Revival”, Christafari przerabia tradycyjne pieśni współczesnych, topowych hymnów uwielbieniowych, dając fanom garść oryginalnych piosenek worship z typowym dla tego zespołu brzmieniem.
Do tej pory sprzedali ponad pół miliona albumów na całym świecie.

Niespodziewanie o grupie zrobiło się głośno, kiedy jako pierwszy chrześcijański zespół osiągnęli numer 1 na liście albumów Reggae Billboardu.  Jednak mówiąc o sukcesie zespołu, Mark Mohr podsumował: “Bardziej nam zależy na sercach, niż na listach przebojów. Naszą pasją są dusze, a nie sprzedaż i tylko po to gramy koncerty, aby ludzie się nawracali i w ten sposób wypełniamy swoją misję.”

W 2009 roku założyli własną firmę – produkcję filmową „Rank and File”.
Grupa ma na swoim koncie już ponad 40 teledysków na YouTube, w tym m.in. hity takie jak „Hosanna”, „Oceans”, czy „Here I Am To Worship”, które mają po kilka milionów wyświetleń. Odkąd zespół zdecydował się na całkowite oddanie się swojej działalności muzycznej w 2012 roku, grają około 150 razy w roku w najbiedniejszych krajach na całym świecie. Występowali do tej pory w 70 krajach, 46 stanach, podczas dwóch Olimpiad oraz przed prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Więcej informacji o koncercie znajdziecie na stronie http://badzjakjezus.pl/

Do zobaczenia 15 czerwca w Mysłowicach!