Michał Rassek  został laureatem  drugiej edycji Międzynarodowego  Konkursu Muzycznego  Non Stop CCM. Wraz z tytułem  Michał otrzymał przepustkę do występu na dużej scenie tegorocznego koncertu „Bądż Jak Jezus”  który już 26 maja odbędzie się jak co roku w Mysłowickim Parku Słupna. Ten rodzinny koncert ściąga co roku do Mysłowic.

Miłośnikow muzyki CCM zarówno z kraju jak i z zagranicy. Tegoroczną gwiazdą koncertu będzie Australijski zespół  „for King & Country” który tylko w ubiegym roku otrzymał dwie statuetki Grammy.Fachowcy twierdzą, że zespół jest australijską odpowiedzią na Coldplaya.

Michał wystąpi również na festiwalu Chrześcijańskie Granie jesienią tego roku w Warszawie. Ten bardzo młody Artysta który sam komponuje i pisze teksty pochodzi z Poznania.

Jury konkursu przyznało ponadto cztery wyróżnienia dla następujących wykonawców:

  • Robert Kasprowicz
  • Poison – Piotr Plichta
  • Soudarion
  • Pax

Wszystkie czery zespoły które otrzymały wyróżnienia wystąpią na  Festiwalu Młodych który odbywa się  podczas Światowych Dni Młodzieży .

Tegoroczny konkurs był niezwykły pod wieloma względami. Zgłosiło się do konkursu 19 zespołów , wysoki poziom wykonawców duża różnorodność gatunków muzycznych pozwala z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość muzyki CCM w Polsce.

Źródło: BądźJakJezus