Daria Olechowska – chrześcijanka; studentka; tancerka; wokalistka

Kilka słów o sobie:

Jak pewnie zauważyliście w nagłówku, robię w życiu wiele rzeczy! Lubię tańczyć, ale zdecydowanie bardziej wolę śpiewać! I to właśnie miłość do muzyki, a przede wszystkim miłość do Pana Boga ciągnie mnie do pracy w Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV! Ten kanał telewizyjny łączy ze sobą te dwie wspaniałe rzeczy – świetną muzykę, w której zawarte są niesamowite, pełne wiary przekazy o tym, że nigdy nie jesteśmy sami, a Ten, który cały czas nad nami czuwa kocha nas ponad własne życie!

Gorąca 10 CCM to program, w którym przedstawiam wam wasze ulubione klipy! I to wcale nie są pieśni kościelne, ale odjazdowe kawałki, które nadają się nawet na imprezę! Czekam z niecierpliwością na wasze smsy i do zobaczenia w Gorącej 10 CCM!

 

Przemek Bollin – chrześcijanin; dziennikarz muzyczny; aktor teatralny

Kilka słów o sobie:

Kolekcjonuję, słucham i pasjonuję się muzyką popularną od małego, ale dopiero kilka lat temu, zacząłem przyglądać się jej z duchowego punktu widzenia, odkrywając w niej nowe przestrzenie i sensy. Na swojej drodze – czy to w redakcji, czy w teatrze spotkałem wielu, którzy trzymając się Boga funkcjonowali na poziomie, zawieszonym między niebem a ziemią. W dzisiejszym świecie Credo zastępuje syndrom Piotrusia Pana i nowomowa, traktująca Pismo za symbol średniowiecza.

Współczesny świat kipi od ludzkich świadectw na istnienie Boga, trzeba tylko mieć oczy szeroko otwarte i właśnie w OPOKA.TV  między innymi takie historie chciałbym Wam prezentować. Poznamy ludzi, w życie których Jezus wchodził tak mocno, że zmieniali się nie do poznania. Z ludzi głęboko uzależnionych, rodzili się na nowo, udowadniając, że chrześcijanie nie skończyli się na Nowym Testamencie.  Oprócz tego zapraszać będę także do studia artystów (głównie muzyków CCM), którzy swoje talenty, podarowane im przez Boga, pomnażają aby Jemu oddawać chwałę, cześć i uwielbienie. Wszystko to, mimo ważności i powagi tematu, postaramy się przekazać Wam w formie lekkiej, łatwej do przyswojenia a nawet przyjemnej 😉 . Sam nie mogę się na te spotkania doczekać. Do zobaczenia!