Czcigodni Darczyńcy i Przyjaciele Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV !

Z wielką radością i nieukrywanym wzruszeniem odnotowaliśmy wpłaty Państwa darowizn, na cele statutowe Fundacji DLA JEZUSA, właściciela nadawcy Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV. Niezwykle budujące dla nas jest to, że są ludzie, dla których to co robimy ma znaczenie do tego stopnia, że zdecydowaliście się Państwo podarować Misji OPOKA.TV część swoich pieniędzy.
W związku z tym, z całego serca, dziękujemy Wam za każdą darowiznę, za życzliwość, którą nam okazaliście. Jest to szalenie ważne, szczególnie teraz, w tym trudnym dla nas czasie.

Pracownicy FTM OPOKA.TV i Fundacji DLA JEZUSA

POMÓŻ NAM

Od 2017 roku właścicielem Spółki, nadającej program OPOKA.TV jest Fundacja DLA JEZUSA, której jednym z głównych celów jest ewangelizacja przez media. OPOKA.TV utrzymuje się ze środków w/w fundacji, pozyskanych z darowizn oraz w znikomym stopniu z abonamentów sieci kablowych i reklam. Program nadawany przez naszą stację należy do tzw. programów wyspecjalizowanych, czyli kierowanych do konkretnej grupy odbiorców, w tym wypadku ludzi poszukujących Wartości, wiary, sensu życia, relacji z Bogiem. Mimo sporej popularności naszego kanału, niestety przeważająca większość potencjalnych reklamodawców nie chce reklamować na antenie OPOKA.TV swoich produktów z uwagi na treści chrześcijańskie emitowane na naszej antenie a co za tym idzie niwelują nasze szanse na zarobienie pieniędzy na utrzymanie OPOKA.TV. W związku z tym W TROSCE O UTRZYMANIE CHRZEŚCIJAŃSKIEGO KANAŁU OPOKA.TV NA POLSKIM RYNKU TELEWIZYJNYM zwracamy się do naszych Widzów - także do Ciebie o pomoc w utrzymaniu Programu, poprzez przekazanie darowizny pieniężnej na cele statutowe Fundacji DLA JEZUSA.

PRZEDSIĘBIORCO! Jesteśmy świadomi ile wysiłku kosztuje Cię praca na rzecz rozwoju Twojej firmy, dlatego nie chcemy "żerować" na Twoich - na niczyich pieniądzach. Naszym celem jest zapracowanie na utrzymanie telewizji OPOKA.TV. Jeśli zatem nie jesteś przekonany do przekazywania darowizn na cele statutowe Fundacji DLA JEZUSA - to zachęcamy Cię do skorzystania z bardzo korzystnych usług reklamowych, jakie oferuje Familijna Telewizja Muzyczna OPOKA.TV. Bez względu na to, czy prowadzisz małą firmę, jesteś piekarzem, fryzjerem, kurierem, czy masz dużą działalność obejmującą całą Polskę i nie tylko, nasza oferta jest dla CIEBIE!

ZAINTERESOWANY? DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>>

LISTA OSÓB, KTÓRE DOTYCHCZAS POMOGŁY NAM FINANSOWO

1. Jadwiga – Myślenice
2. Grażyna – Będzin
3. Magdalena – Rumia
4. Iwona – Czechowice Dziedzice
5. Kamil – Mazańcowice
6. ks. Dariusz – Tychy
7. Jonatan – (nie podano miejscowości)
8. Aneta – (nie podano miejscowości)
9. Katarzyna – Bielsko Biała
10. Maciej – Bielsko Biała
11. Justyna – Sanok
12. Sebastian – Warszawa
13. Artur – Mierzęcice
14. Jacek – Puławy
15. Henryk – Wisła
16. Martyna – Płock


PRZYJACIELE! DZIĘKUJEMY I OBIECUJEMY MODLITWĘ!