Colton Dixon, rockowy gwiazdor muzyki CCM oraz finalista amerykańskiego Idola, znany nam z OPOKA.TV między innymi ze świetnego kawałka Never Gone, właśnie się zaręczył! Jako miejsce tego wielkiego wydarzenia wybrał, w dosłownym tego słowa znaczeniu, bajkową atmosferę, bowiem pierścionek zabłysł na tle zamku w parku rozrywki Disneyland.

„Nie mogę uwierzyć, że jestem już na tym etapie w życiu. Obserwowałem przyjaciół i członków rodziny, którzy podejmowali tę decyzję, jednak zawsze myślałem, że to wszystko jest bardzo odległe. Długo się zastanawiałem gdzie i jak to zrobić, ale stwierdziłem, że nie ma lepszego miejsca niż świat Walta Disneya.” powiedział Colton w wywiadzie dla pracowników Disneylandu. „Wiedziałem już od dawna, że Annie to ta jedyna, ale Bóg zawsze wybiera najlepszy czas. Słuchając Jego głosu i mając czyste intencje w naszej relacji, ale także wtedy kiedy nie byliśmy razem, było bardzo ważne. Dziękuję całej mojej rodzinie i przyjaciołom, którzy mi kibicowali. Stało się, chłopcy i dziewczyny. Żenię się!!!!!!”

Dixon grał podczas koncertu Disney Night of Joy w Orlando i to właśnie ze sceny oznajmił fanom tę radosną wiadomość. On i narzeczona Annie Coggeshall są ze sobą już prawie trzy lata, a poznali się podczas koncertu w Los Angeles.

W Amerykańskim Idolu Colton poruszył publiczność piosenką głęboko uwielbieniową „Everything” zespołu Lifehouse. Od tego czasu jego kariera bardzo szybko się potoczyła.  Colton ma już za sobą tytuły najlepiej sprzedających się chrześcijańskich albumów oraz występy przed milionową publicznością. Miał równiez przyjemność koncertować z gwiazdami takimi jak Toby Mac, czy Casting Crowns. Jego zeszłoroczny album ANCHOR został nominowany do Dove Awards w kategorii Najlepszy Rockowy / Współczesny Album Roku.