Uwaga! Już od … rusza nowy, III sezon Listy Mega Klipów 10CCM. Nowy sezon to nowe totalnie odjechane kawałki i co najważniejsze jak zwykle to Ty decydujesz o tym, które utwory wejdą na naszą listę, a które się z nią pożegnają!

Ale zaraz, zaraz jeżeli jesteś tu pierwszy raz to pewnie zastanawiasz się czym jest muzyka CCM i co wyróżnia ją wśród innych. Otóż już wyjaśniamy. Muzyka CCM to muzyka reprezentująca różne gatunki: rock, rap, punk, reggae, soul czy R’n’B, które łączy jedno – jej autorzy są chrześcijanami a ich muzyka mimo że tak różna to ma wspólny mianownik – reprezentuje wartości chrześcijańskie! Muzyka CCM w ciągu ostatnich lat stała się totalnym fenomenem na całym świecie! Kochają ja Amerykanie, Brazylijczycy, Afrykańczycy, a teraz za sprawą Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV, podbija serca także polskiej publiczności. Musisz wiedzieć, że to nie jest zwykła muzyka! Ona jednoczy ludzi, jednoczy serca a przy tym dostarcza naprawdę dobrej zabawy, którą nie pogardzi nawet najbardziej wytrawny imprezowicz! Nie zwlekaj więc tylko załącz telewizor i nastaw go na kanał OPOKA.TV i przenieś się z nami w zupełnie nowy świat, świat pozytywnych wibracji, który wypełni Twój dzień radością i pozytywną energią. W tym sezonie Listy 10CCM, w świat fantastycznej muzyki z przesłaniem, zabiorą Cię nasi nowi odlotowi prowadzący Angela i Patryk! Pamiętaj jednak, to TY masz ostateczny wpływ na to jak ułożona jest nasza Lista 10CCM!

Wystarczy, że zagłosujesz na ulubionego wykonawcę wysyłając sms pod numer – 500 633 126, w treści wpisując numer wybranego przez Ciebie teledysku (koszt wg taryfy Twojego operatora). Jeżeli natomiast dodatkowo chcesz zdobyć szanse na nagrodę to nie zapomnij podać nam także swojego adresu e-mail. Gotowy na niezapomniane wrażenia? Jeżeli tak to zapinamy pasy aby razem przeżyć nową, niesamowitą przygodę z Familijną Telewizją Muzyczną OPOKA.TV i muzyką CCM!!!