Stryper to zespół, którego płyty podczas ponad trzydziestoletniej już kariery, wielokrotnie pokrywały się platyną. Z tej okazji wyruszyli w trasę koncertową zatytuowaną „To Hell with the Devil” (PL: do diabła z Szatanem), aby jeszcze raz przeżyć tą niesamowitą muzykę.

Po ośmiu z dwudziestu ośmiu koncertów są oszolomieni tym jak dobrze reaguje publiczność, nie mowiąc o tym, że występy oraz pakiety „Meet and greet” są praktycznie wyprzedane. „To niesamowite, że po trzydziestu latach, my wciąż tu jesteśmy! A jeszcze bardziej niesamowite jest to, że nasi fani są tu z nami! To nam daje wiele pokory”. Na scenie ukażą się wskrzeszone flagowe stroje grupy – czarno-żółte kostiumy. „To Hell with the Devil” to pełen hitów album, który odbił się wielkim echem w historii MTV. Zostanie zagrany w całości, ale nie zabraknie także innych hitów z repertuaru Strypera.

Wydany w 1986 roku, nominowany do GRAMMY „To Hell with the Devil” był trzecim w kolejności albumem zespołu i pierwszym w historii chrześcijańskim albumem metalowym, który otrzymał status platynowego. W 1987 roku video do utworów „Free” oraz „Honestly” dotarły na pierwsze miejsce listy najczęściej zamawianych piosenek w MTV, podczas gdy video do „Calling on You” uplasowało się na drugim miejscu.