Spoglądając na nich po raz pierwszy, można odnieść mylne wrażenie – łyse głowy, solidna budowa ciała, młodzieżowy ubiór – na pierwszy rzut oka, nie przypominają osób zafascynowanych wiarą. Jednak to tylko pozory…

Piotr Zalewski i Jacek „Heres” Zajkowski, to dwóch młodych mężczyzn, którzy mają za sobą bardzo burzliwą przeszłość. Narkotyki, pornografia, świat przestępczy, brak perspektyw na lepsze jutro – jeszcze parę lat temu to była ich codzienność. Na pewnym etapie swojego życia zagubili się, praktycznie dotykając dna. Ich życie było pogrążone w ciemności, pozbawione sensu i nadziei – wszystko to mogło skończyć się tragicznie, jednak w pewnym momencie, w obliczu bezsilność, postanowili zwrócić się o pomoc do Jezusa. Ta decyzja okazała się być momentem zwrotnym w ich życiu. Kiedy powiedzieli Chrystusowi TAK, wszystko zaczęło się powoli zmieniać, a oni zrozumieli, że można żyć inaczej, w zgodzie z Bogiem i samym sobą. Przełomem okazała się szczera spowiedź oraz modlitwa, która dała im siłę by nie zboczyć z obranej ścieżki. Oczywiście wyjście z otchłani nie było proste i jeszcze nie raz było ciężko. Szatan wielokrotnie próbował zniweczyć ich starania, jednak oni nie byli już sami – Jezus czuwał by zło nie miało do nich dostępu.

Dzisiaj Piotrek i Jacek podróżują z miasta do miasta, dając świadectwo o swoim nawróceniu i rozpalając w sercach młodych ludzi nadzieję. Ich ewangelizacja odbywa się głównie poprzez muzykę, a dokładnie przez Rap – jest on dla nich narzędziem, dzięki któremu są w stanie dotrzeć do wielu młodych ludzi, poszukujących w swoim życiu sensu i wsparcia. Przyjęli nazwę “Wyrwani z niewoli” – bo właśnie ta nazwa najlepiej oddaje to przez co przeszli. Ich płyta “Ku wolności”, która zawiera wiele niesamowitych i bardzo inspirujących utworów, cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem. Przykład Piotrka i Jacka po raz kolejny udowadnia, że swoje życie można zmienić w każdym momencie, nie ważne w jakim stanie się ono znajduje. Jezus jest zawsze gotowy by nam pomóc!

Jeżeli lubisz twórczość “Wyrwanych z niewoli” i masz ochotę na więcej tak dobrej muzyki, koniecznie zajrzyj na kanał OPOKA.TV! Tu znajdziesz najlepszą muzykę oraz teledyski, zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców CCM! Koniecznie odwiedź nas już dziś! Jeśli nie masz OPOKA.TV w swojej kablówce – poproś o udostępnienie operatora swojej sieci.