Szukaj w Opoka.tv:

Powiadom o nas znajomych!

Facebook Twitter Google+

11/05/2017 / Bahnhof KTW

KidBrown- Kopalnia Dobra zaprasza!

Szczegóły tego wydarzenia:

Data: 11/05/2017
Miejsce: Bahnhof KTW
Adres: ul. Dworcowa 6 Katowice
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1931451250424517/

Kopalnia Dobra to cztery dni pełne spotkań, relacji, dobrych dźwięków i dobrych treści. Każdego wieczora czekają na Was koncerty niebanalnych artystów, którzy mają do powiedzenia coś ważnego!

W czwartek, 11 maja o 20:00 zapraszamy Was na Koncert zespołu KidBrown. Podczas koncertu odbędzie się tzw. Live Talk, czyli inspirująca przemowa pod hasłem Wykop Dobro! Emocje gwarantowane!

WSTĘP NA KONCERT JEST WOLNY!
__________________________________

Więcej o zespole:

KidBrown to grupa zupełnie różnych ludzi przepełnionych energią do wspólnego tworzenia, zaangażowana w realizację różnorodnych projektów muzycznych.

*Co gramy
Muzyka, którą gramy, to przede wszystkim kompozycje Jadwigi. Opracowujemy je wspólnie, brzmią bardzo różnie, w zależności od rodzaju składu, w którym je gramy. Właśnie ta różnorodność, którą gwarantuje współpraca z wieloma interesujacymi i oryginalnymi muzykami z różnych światów, jest silnym bodźcem do rozwoju, działania i odkrywania nowych tajników muzyki!

*Nasze inspiracje
Źródła inspiracji odnajdujemy w pięknym świecie, który nas otacza. Piosenki, które wykonujemy, powstawały w różnych momentach życia: od smutnych, poprzez stresujace, do cudownych i pelnych szczęścia. Opowiadają po prostu o życiu. Bo życie to najwiekszy dar i źródło energii i pomysłów do tworzenia!

*Nasz cel
W piosenkach podejmujemy różną tematykę. Staramy się jednak przekazać słuchaczom jak najwięcej dobrych emocji, radości z życia, i pozytywnego myślenia, że nawet, jeśli spotykają nas trudne chwile, warto cieszyć się na lepszą przyszłość. Naszym największym marzeniem jest, by ludzie wychodzili z naszych koncertów przepełnieni pozytywną energią, z poczuciem dobrze spędzonego czasu!