Szukaj w Opoka.tv:

Powiadom o nas znajomych!

Facebook Twitter Google+

31/03/2017 / KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów)

Siła przebicia – Konkurs filmowy i fotograficzny DFF Slavangard

Szczegóły tego wydarzenia:

Data: 31/03/2017
Miejsce: KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów)
Adres: Kraków
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/212190755909169/

Gotowe filmy i fotografie – do 1 kwietnia
Gala Finałowa w KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów) – 20 maja

Wystartowała 11. edycja Dominikańskiego Festiwalu Filmowego Slavangard. Nakręć film nawiązujący do hasła „Siła przebicia”. Najlepsze filmy zaprezentowane zostaną na wielkim ekranie podczas uroczystej Gali Finałowej i będą miały szansę zdobyć Nagrodę Główną w wysokości 5.000 zł!

Konkurs skierowany jest do twórców ze wszystkich duszpasterstw, wspólnot i instytucji chrześcijańskich w Polsce oraz do twórców indywidualnych. Nieważne, czy jesteś zawodowym filmowcem, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie filmu – przedstaw historię, która zachwyci widzów!

Po raz pierwszy w ramach Festiwalu odbędzie się także Konkurs Fotograficzny. Fotografie można przesyłać w trzech kategoriach – najlepsze z nich zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej.

Nadesłane filmy i fotografie muszą nawiązywać do tegorocznego hasła: ‚Siła przebicia’. Filmy nie mogą trwać dłużej niż 8 minut.

Czekamy na gotowe filmy i fotografie od zgłoszonych twórców – do 1 kwietnia. Formularz zgłoszeniowy i wszystkie szczegóły na www.slavangard.pl