Szukaj w Opoka.tv:

Powiadom o nas znajomych!

Facebook Twitter Google+

12/05/2017 / Bahnhof KTW

WayOut- Kopalnia Dobra zaprasza!

Szczegóły tego wydarzenia:

Data: 12/05/2017
Miejsce: Bahnhof KTW
Adres: ul. Dworcowa 6 Katowice
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1120175104760861/

Kopalnia Dobra to cztery dni pełne spotkań, relacji, dobrych dźwięków i dobrych treści. Każdego wieczora czekają na Was koncerty niebanalnych artystów, którzy mają do powiedzenia coś ważnego!

W piątek, 12 maja o 20:00 zapraszamy Was na Koncert Wayout, czyli wydarzenie łączące Koncert z performancem.
Podczas koncertu odbędzie się tzw. Live Talk, czyli inspirująca przemowa pod hasłem Wykop dobro. Emocje gwarantowane!

WSTĘP NA KONCERT JEST WOLNY!
__________________________________

Więcej o WAYOUT

WAYOUT jest projektem łączącym sztuki wizualne z muzyką,

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane grafiki, album muzyczny oraz performance łączący elementy koncertu i przedstawienia. Spektakl będzie nawiązaniem do Drogi Krzyżowej z perspektywy zwykłego człowieka. Droga ta wiedzie przez doświadczenia, z którymi każdy styka się w swoim życiu i które nieobce były również Jezusowi: strach, ciężar, odrzucenie, zdrada. Jego ostatecznym celem było jednak coś o wiele bardziej pozytywnego, dlatego przedstawiona droga jest „drogą wyjścia”. Muzyka kontynuuje podstawowe założenie i przedstawia przesłanie w postaci słów i dźwięku, a show rozszerza projekt na większą skalę uzupełniając go o elementy wizualizacji i elementów teatralnych.

TOMASZ SOIN Zaraz po ukończeniu studiów na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej postanowił, że dźwięk i obraz będą tym, na czym chciałby budować swoją pracę twórczą. Zajmuję się produkcją muzyki, grafiką i sztuką. Jego głównym celem jest tworzenie projektu WAYOUT, który rozwija we współpracy z innymi artystami.