Idol nastolatek i jedna z najpopularniejszych gwiazd sceny muzycznej, kanadyjski piosenkarz Justin Bieber, otwarcie mówi o wierze i swojej miłości do Jezusa w mediach społecznościowych. W zeszłym roku piosenkarz ogłosił, że odwołuje jedną ze swoich tras koncertowych „Purpose World Tour”, by zgłębić swoją wiarę i „poświęcić życie Chrystusowi”.

„Moja wiara rośnie z dnia na dzień. Jest silniejsza niż dwa lata temu” – mówił Biebier podczas konferencji, na której ogłoszona została decyzja o anulowaniu 15 koncertów tournée „Purpose World Tour”.

Gwiazdor od dawna nie ukrywa swojej wiary, a na popularnych kanałach społecznościowych często publikuje treści ewangelizacyjne, by przybliżyć Boga również swoim fanom. Jednym z mocniejszych przesłań jakie zamieścił piosenkarz był wpis, który ukazał się w połowie grudnia, gdzie Justin pisze:

Czujesz, że wyczerpałeś wszystkie możliwości? Czujesz się bezradny? Czujesz, że nigdy nie jesteś wystarczająco dobry? A gdybym powiedział Ci, że jest Bóg, który chętnie spotka się z Tobą, gdziekolwiek jesteś? Co, jeśli powiem Ci, że On może zabrać Twój ból, wstyd, poczucie winy, strach? #Jezus

Swój niezwykle głęboki i poruszający post, Justin Bieber zakończył osobistym świadectwem.

„Jezus zmienia mnie od środka każdego dnia”. Wpis od razu wywołał odzew wśród fanów gwiazdy, którzy w komentarzach pisali m.in. „Justin, dziękuję, że nie zapominasz o Jezusie w swoim życiu”. Post ma ponad 2,3 miliona polubień. Kilka dni temu artysta dodał kolejne zdjęcie nawiązujące do wiary. Fotografia przedstawia prosty obraz zatytułowany „Kalwaria” autorstwa Biebera.