Lecrae wraca na studia. Dwukrotny laureat Grammy, hip-hopowiec znany ze swoich uderzających tekstów, podekscytował swoich młodych fanów wiadomością o nietypowej trasie koncertowej. W lutym wyrusza ma podbój amerykańskich uczelni wyższych.

„Ta trasa pozwoli mi zaangażować się w inspirowanie liderów przyszłości. To właśnie na studiach rodzi się większość pomysłów zmieniających świat. Chcę, aby moja muzyka i to co chcę przekazać, pomogła tym ideom wzrastać.”

Planuje zatrzymać się w wielu miejscach w całej Ameryce Północnej (w tym Nowy Jork, Kalifornia, Texas, Georgia, Kanada). Raper i twórca hitowych kawałków zdobywa laury na listach przebojów (ciekawie jak poradzi sobie na naszej Liście 10 CCM) sprzedał już 1,7 miliona albumów! W zeszłym roku na gali Grammy był nominowany obok takich artystów jak Drake, Eminem, Childich Gambino, czy Kendrick Lamar.

MTV okrzyknęło jego muzykę ewolucyją hip-hopu, zaś spośród wielu telewizyjnych wystąpień, zaliczył między innymi Tonight Show ze znanym kominiem Jimmym Fallonem.

W OPOKA.TV możecie zobaczyć go między innymi w propozycji do Listy 10 CCM, w kawałku „This is Living”, w którym występuje wraz z Hillsong Young & Free. Jeżeli chcecie, by znalazł się w głównym notowaniu, koniecznie na niego głosujcie!