Dwóch facetów.
Dwa rożne charaktery.
Dwa różne style.
Jedna fronda.
Jeden cel.
Łazarza Psy.
Pierwszy singiel sqadu „Non Grata” wjeżdża na rewiry.
Bez różu, bez lukru, bez kompromisu.
Nie mieścisz się w ramkach?
Ten kawałek jest dla Ciebie!
„Persona non Grata”
Hańba, wstyd, Łazarza Psy, dla tego świata!

Chcą iść za słowami papieża Franciszka: który mówił o tym, że artysta ma być jak pies Łazarza z przypowieści – ma lizać rany, pocieszać, dawać ukojenie. Teraz dwóch przyjaciół: HIOB i Wieczny rusza z nowym, wspólnym projektem Non Grata i pierwszym singlem pt. „Persona Non Grata”.

Wieczny – czyli Łukasz Wieczorek, ojciec Julii, mąż swoje żony, uczeń Jezusa Chrystusa i raper pochodzący z Radomia charakteryzujący się stricte chrześcijańskim przekazem. Pierwsze teksty uwieczniał nagrywając je na starym kaseciaku a’la jamnik w drugiej połowie lat 90. Na przełomie wieków powstało wiele tekstów oraz wierszy (niestety wiele z nich nie zachowało się do dzisiaj). Dziś jako nawrócony chrześcijanin, były alkoholik, wdzięczny Bogu za swoje nawrócenie i uzdrowienie jeździe po Polsce głosząc świadectwo swojego życie. Od 2011 roku znów zaczął tworzyć muzykę hip-hop. W tekstach wielokrotnie porusza temat Boga, wiary i wartości chrześcijańskich, gdyż są one centrum jego życia. W swoim dorobku ma krążki takie jak:  „W górę” (2016), „7/7” (2014)

HIOB –  czyli Tomasz Karenko, zrodził się z obumarłego ziarna, jakim była strata dziecka w grudniu 2010 r. Wtedy ujście bólu, cierpienia i refleksji nad życiem znalazło się w tekstach, które kolejno powstawały. Rozpacz i zwątpienie zamieniły Wiara, Nadzieja i Miłość. Bóg wyrwał go z rąk śmierci przez muzykę. Teraz z podniesioną głową mówi, ze sceny, że śmierci nie ma i że żaden człowiek nie jest nielegalny. Motywuje do powstania z prochu i stawienia czoła wrogom, dzięki pasjom i talentom, które każdy dostał w „pakiecie”! Współpraca z Marcinem „Bystrym” Bystrzyckim zaowocowała nagraniem 6 kawałków w ŁanTuFree Studio grudniem 2011 roku. Współpraca z Arkadio raperem z Nowego Sącza to kolejne utwory na płytę. Zrealizowana w „KWART Studio” w Bochni. Pierwsza płyta mimo, że zanurzona w nurcie h-h posiada perełki w zgoła odmiennych gatunkach muzycznych.

OPOKA.TV serdecznie poleca!