„NaCZYNIE” to nowy projekt rapera i producenta – Arkadio oraz producenta muzycznego jak i wokalisty – Micza. Płytę opisać można jako muzyczną opowieść, której głównymi bohaterami są uczynki miłosierdzia względem Duszy.

Cieszę się, że fani docenili naszą ciężką pracę – podsumowuje Arkadio. Na płycie gościnnie wystąpi wielu ciekawych artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne.  Zaproszeni przez nas goście pokazali, że sława nie musi uderzać do głowy – dodaje Miczu. W pierwszym singlu pojawił się Litza z zespołu Luxtorpeda. Kolejny teledysk to wyjątkowa kolaboracja z Grzegorzem Turnauem, który pomógł przygotować raperowi nową wersję swojego przeboju pt. „Cichosza”. Trzeci teledysk pojawił się w dniu premiery albumu. „POCIECHszyciel” to muzyczne dzieło z udziałem Natalii Niemen i Adam Sztaby.

Arkadiusz”ARKADIO” Zbozień – Pomysłodawca idei „Rób to co kochasz”, autor 6 płyt i książki. Jego program szkoleniowo – rekolekcyjny polecany przez bp Grzegorza Rysia poznały już dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i za granicą. Z wykształcenia – dziennikarz, filozof i coach, z pasji – raper, z wyboru – szczęśliwy mąż i ojciec.

Michał”MICZU” Ziomek – Producent muzyczny, aranżer, kompozytor, wokalista. Przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął w 2015 roku. Produkcji muzycznej uczy się bazując na swoim doświadczeniu i wyczuciu. Jego twórczość obraca się w klimatach hip-hopu, trapu, czy reggaetonu, z którymi eksperymentuje dodając nutę jazzu, funku czy clubbingu. Jest w trakcie produkcji swojego pierwszego albumu.

“NaCZYNIE” to niesamowity materiał,  w którym każdy znajdzie coś dla siebie! OPOKA.TV serdecznie poleca!