Plumb zaraz po ogłoszeniu jej nowości na Liście 10 CCM zyskała sobie tak dużą popularność, że pomijając Poczekalnię, od razu wskoczyła do głównego notowania. W swoim kawałku Need you now, wykrzykuje swoją potrzebę Boga, jego obecności i leczenia głębokich ran.

Tiffany Arbuckle Lee, bo takie jest prawdziwe imię i nazwisko artystki, nie jest nowa na scenie CCM. Wokalistka, performerka i autorka tekstów ma już na swoim koncie sprzedanych ponad 500.000 płyt i ponad 2 miliony singli na całym świecie. Debiutowała w 1997 roku jako artystka CCM, jednak z czasem stała się znana także w kręgach muzyki electro-dance i alternatywnego rocka, a także ze względu na to, że jej muzyka była wielokrotnie używana w produkcjach telewizyjnych i filmowych.

Singiel Need You Now, wypuszczony w 2013, pochodzący z jej szóstego solowego albumu stał się także najbardziej popularnym singlem w historii jej kariery. Nic dziwnego, że złapał za serce również naszych widzów, których SMS-y właśnie ten utwór typowali jako ich ulubiony.