W wakacje a konkretnie w drugiej połowie lipca na antenie Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV pojawi się jeden z pierwszych bloków muzycznych NON-STOP CCM, z serii prezentującej teledyski nieznanych w Polsce artystów, odwołujących się w swojej twórczości do chrześcijańskich wartości. Pierwszy taki blok poświęcony będzie amerykańskiej artystce Elisabeth South.

Elisabeth South to nie tylko piosenkarka i tekściarka. Jest również nauczycielką śpiewu i aktorstwa w szkole podstawowej. Do muzyki podchodzi z taką samą pasją, z jaka zawsze podchodziła do uczenia dzieci. Muzyczny styl Elisabeth to eklektyczna mieszanka country, teatru, duchowości chrześcijańskiej, romansu, ballady i tańca. Z wykształcenia jest również muzykoterapeutą, co widać w jej piosenkach, które uspokajają, ale także podnoszą na duchu.

Zachęcamy do częstego oglądania OPOKA.TV. To telewizja dająca gwarancję odkrywania Dobrej muzyki popularnej a jednocześnie innej od codziennej muzycznej radiowej i telewizyjnej powszechności.