Echa wspaniałego Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego Bądź Jak Jezus, który odbył się 26 maja w Mysłowicach, powoli milkną. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji, które dla Was przewidzieliśmy!

Nie tylko te osoby, których nie było tego dnia w Mysłowicach, ale także i te, które nie miały wstępu za kulisy całego programu, będą miały wielką niespodziankę oglądając wywiady z artystami, które przeprowadziliśmy w dniu koncertu.

Przypomnijmy, że na scenie mysłowickiego Bądź Jak Jezus 2016 zagrali: laureat konkursu NON-STOP CCM Michał Rassek, który totalnie zaczarował publiczność, Muode Koty z prawdziwym raperskim przekazem chrześcijańskim, zespół CZEŚĆ z radosnym uwielbieniem, niemaGOtu wraz z energetycznym przebojem ŚDM 2016, LaPallotina z mocą i na rockowo, God’s Property niemal jak chór anielski, i wielka gwiazda, duet braci Joela i Luke’a – For King & Country, którzy przekraczali jakiekolwiek granice bezpieczeństwa w dzieleniu się swoją muzyką. z publicznością.

For King & Country obrało sobie zadanie przekazywania młodym mężczyznom misji rycerskości względem kobiet, a młodym kobietom – misję wiary w siebie jako jednostki wartej najwyższych standardów. W bardzo szczerym wywiadzie bracia Smallbone opowiedzą o swoim życiu, o relacjach ze swoimi żonami, o marzeniach, które się spełniają i muzyce pełnej niespodzianek. Wywiad będziecie mogli zobaczyć już w przyszłym tygodniu w OPOKA.TV! Bądźcie czujni!