Jedną z nowości w propozycjach do listy Gorąca 10 CCM w Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV jest piosenka Jonathana McReynoldsa – „I gotta have you” o niesamowitym przekazie. Historia ta przenosi nas do amerykańskiego barbershopu, czyli salonu fryzjerskiego, przed którym siedzi bezdomny człowiek z gitarą. Hojny fryzjer wypuszcza swojego klienta bez zapłaty, a ten bez wahania oddaje należne za strzyżenie bezdomnemu. To historia o tym jak bardzo zaraźliwe jest czynienie dobra, wystarczy spróbować!

Jonathan McReynolds jest współczesnym muzykiem gospel, urodzonym w Chicago. Chociaż świetnie śpiewa, swoją przygodę z muzyką rozpoczął od nauki gry na perkusji i keyboardzie, dopiero w szkole podejmując naukę śpiewu. Już od małego wykorzystywał swoje talenty grając w kościele. Przez chwilę był częścią zespołu Mind Over Matter, która wypuściła EP-kę zanim zdecydował się na kontynuowanie kariery solowej. A zaczęło się niewinnie, Jonathan nagrał na płytę kilka własnych piosenek i rozdał je wśród rodziny i przyjaciół, nie zamierzając popełniać oficjalnego wydawnictwa. Jednak płyta dotarła do lokalnego pastora – John Hannah, który był także DJ-em, wyemitował parę piosenek na falach lokalnego radia. McReynolds nie miał innego wyjścia, jak tylko wydać tę bardzo nieoficjalną płytę. W maju 2012 singiel „I love you” trafił na listę przebojów magazynu muzycznego Billboard: Hot Gospel Songs. Niedługo potem, bo już we wrześniu 2012 ukazała się jego debiutancka płyta.

Ma 26 lat i można powiedzieć, że wykłada kawę na ławę. Całe swoje serce przelewa w muzykę i z pasją śpiewa o tym, że kocha Jezusa. Inspirują go artyści tacy jak: Kim Burrell, Smokie Norful, Israel Houghton, a nawet giganci R&B oraz rocka tacy jak Stevie Wonder, India Arie, John Mayer, czy Paul McCartney.