Szukaj w Opoka.tv:

Powiadom o nas znajomych!

Facebook Twitter Google+

BLESS do południa

ZATRZYMAJ SIĘ I MÓDL SIĘ RAZEM Z NAMI


Najlepszy sposób na rozpoczęcia dnia z OPOKA.TV

BLESS do południa

ZATRZYMAJ SIĘ I MÓDL SIĘ RAZEM Z NAMI


Przedpołudnie w OPOKA.TV – to jedno wielkie uwielbienie Boga we wszystkim, co dla nas robi. Piosenki przepełnione dziękczynieniem, poruszające świadectwa, żywe Słowo Boga i zaproszenie do wspólnej modlitwy.

Czym dla Ciebie jest modlitwa? Czy poświęcasz czas na to, żeby spotkać się z Twoim Stwórcą? Czy kiedykolwiek myślałeś o modlitwie jako czasie spędzonym z przyjacielem, którym jest Jezus?

„Bless do południa” to jednak nie tylko poranny blok telewizyjny emitowany na antenie Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV ale to także i miejsce w internecie (Skrzynka Intencji), dzięki któremu możesz modlić się – wpisać swoją modlitwę (intencję).
Każdy proszący w ten sposób o modlitwę, dziękujący za coś Bogu, bądź uwielbiający Go, zobowiązany jest też do pomodlenia się w jednej z opublikowanych już intencji (! NIE WŁASNEJ !)
.
W każdej intencji, ze wszystkich wpisanych i opublikowanych, ktoś się modli. Wpisy widoczne są na pasku, w programie telewizyjnym, w trakcie prawie całego bloku „Bless do Południa” a także na naszej stronie internetowej i obecne będą tam w okresie od 14 dni do 6 miesięcy (w zależności od ilości wpisów).
Adres e-mail, którego podanie jest wymagane, nie zostanie opublikowany
.

Aby Twój wpis pojawił się tym pasku wystarczy jego treść wysłać do nas, korzystając ze specjalnego formularza, dostępnego na wybranych stronach naszego serwisu internetowego www.Opoka.tv, po wybraniu czerwonej zakładki z serduszkiem – „BLESS DO POŁUDNIA„.

Najlepszy sposób na rozpoczęcia dnia z OPOKA.TV

Piątek

10:00 12:00

Czwartek

10:00 12:00

Środa

10:00 12:00

Wtorek

10:00 12:00

Poniedziałek

10:00 12:00