To dla nas niezwykle ekscytujące, że znowu zaczęło się dziać w programie Lista 10 CCM w OPOKA.TV Zmiany wizualne oraz dobór teledysków chyba bardzo Wam się spodobał – wnioskujemy po ilości nadesłanych przez Was głosów! Sądzimy, że nasze przebojowe prezenterki MajaIga oraz Agnieszka Adamczewska, równie dobrze zachęciły Was do głosowania.

No i stało się – mamy #1 ostatniego notowania, którym Waszymi głosami został kawałek „Open The Clouds” formacji Unspoken. To niebywale taneczny numer i wcale się nie dziwimy, że tak bardzo Wam się spodobał. A czy wiecie skąd pochodzi zespół i skąd się wziął? Jeżeli nie, przeczytajcie o tym poniżej.

Unspoken to chrześcijański zespół z Ameryki grający mieszankę popowo-rockową. Członkami ekipy są: Mike Gomez (gitarzysta), Jon Lowry (basista), Chad Mattson (wokalista) i Ariel Munoz (perkusista). Ich debiutancki singiel „Who You Are” ukazał się w 2012 roku. Wiele singli wydanych przez zespół wręcz automatycznie trafiało na szczyty list przebojów np. Who You Are,” “Lift My Life Up,” “Start A Fire,” and “Good Fight,” with “Start A Fire”.

Jeśli chodzi o nową płytę, jest na niej dużo więcej dziękczynienia, potwierdza Jon Lowry, basista zespołu. „Kiedy tworzyliśmy tą ostatnią płytę, żyliśmy dosłownie w biedzie. I tak było przez lata. Zostawialiśmy nasze rodziny na weekend, żeby grać muzykę i pracować dorywczo, kiedy byliśmy w domu, żeby związać koniec z końcem. Życie naprawdę było walką. Jednak z sukcesem naszej ostatniej płyty, po raz pierwszy byliśmy w stanie po prostu skupić się na muzyce bez potrzeby martwienia się o to, że odetną nam prąd. Ta zmiana w życiu naszego zespołu to jest odpowiedź na modlitwy, które składaliśmy przez dekadę. Jesteśmy  pełni podziwu dla tego, co uczynił Bóg i nasza wdzięczność jest zawarta na naszej płycie.”