Familijna Telewizja Muzyczna OPOKA.TV z wielką radością patrona medialnego informuje Was obowiązkowym punkcie tej jesieni jakim jest Krakowska Noc Światła. Spotkajmy się 31.10.2015 r. o godzinie 18:00 w Kościele Św. Katarzyny w Krakowie, aby zabłysnąć w gronie ludzi, którzy przyjadą do królewskiego miasta z różnych stron Polski. Po co? Aby obudzić w świecie nadzieję, skupić się na tym co łączy, a nie dzieli! Wszystko w stylu nieziemskiej zabawy.

Organizatorzy zapewniają różnorodność. Chciałbyś naprawdę poszaleć? Pokrzyczeć na całe gardło? Skakać i tańczyć? A może po prostu szukasz ciszy i odpoczynku, chwili gdy się zatrzymasz i … zastanowisz? Jak to połączyć? To proste! Podczas Krakowskiej Nocy Światła będzie miejsce na Mszę Świętą pod przewodnictwem bp. G.Rysia, mega Nieziemski Koncert, jak i miejsce Słowa Światła, gdzie będzie można nieco zatrzymać się, a na koniec – w okolicach północy – adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądałby dziś Jezus? Czy chodziłby w garniturze czy w szerokich spodniach? Jak by mówił? Jaki miałby slang? Włosy krótko ścięte czy raczej długie dredy? Ciekawe… czy Bóg jest modny? Może nie masz takich przemyśleń, jedno jest pewne – zaproszenie Ciebie wraz ze Znajomymi i Rodziną do Kościoła Św. Katarzyny oznacza ni mniej ni więcej, że chcemy przełamać schemat razem z Tobą! Wiemy, że Bóg nie mieści się w ramach w jakie my Go wciskamy. Są za ciasne!

Dlatego, proszę, jeśli nie wierzysz lub znasz kogoś, kto w Niego nie wierzy – przyjdźcie RAZEM na Krakowską Noc Światła. Tak rodzi się historia… niech to będzie Twoja historia! Polecamy: weź ze sobą świecę, latarkę lub inne źródło (równie dobrze może być promienny uśmiech prosto z serca!).

Więcej info:
http://kns.info.pl/
https://polakpotrafi.pl/projekt/noc-swiatla
Plakat z partneramii