Niezmiernie ucieszyła nas wiadomość o tym, że jednym z zespołów, które wystąpią podczas tegorocznego Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego Bądź Jak Jezus (26 maja w Mysłowicach) będzie Zespół Cześć z Wisły!

Zespół istnieje już od piętnastu lat, choć na swoim koncie mają dopiero dwa krążki. Jeden z nich „Tak, słucham” to zbiór znanych i chętnie śpiewanych pieśni uwielbieniowych w nowych aranżacjach. Zaś niedawno wydana „On może więcej” skupia się wokół zupełnie nowych, autorskich piosenek, które swoimi tekstami i melodią porywają do wspólnej modlitwy.

Trzeba jednak powiedzieć, że zespół Cześć to przede wszystkim społeczność, przyjaźnie i służba. W grupie jest około 25 osób, których pragnieniem jest uwielbiać Pana Boga! Najczęściej można ich spotkać w niedzielę, w kościele Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle Malince, gdzie aktywnie prowadzą uwielbienia.

Można ich zobaczyć także przy okazji wielu innych, ciekawych wydarzeń, którym towarzyszy miłość do Boga i muzyki.  Najbliższa okazja, aby zobaczyć Zespół Cześć na dużej scenie, to właśnie Ekumeniczny Koncert Rodzinny Bądź Jak Jezus – w tym roku pod hasłem – Dobro Powraca! Zapraszamy!

Więcej info o koncercie na http://badzjakjezus.pl/