Jaki jest przepis na sukces? Oczywiście w kręgach muzycznych odpowiedzi może być wiele, ale taka podstawowy, wychodzący zdecydowanie najczęściej, brzmi: weź dobry tekst, zmieszaj go ze świetnie zrobioną muzyką, dodaj bardzo dobre wokale i to wszystko przypraw szczyptą charyzmy i mocno wymieszaj. Chciałbym ogłosić: Uwaga! Panie i Panowie, nadchodzi przyszłość polskiej muzyki chrześcijan!

4 edycja konkursu non stop ccm jest już za nami! Jak co roku, spośród kilkunastu zespołów wyłoniono finałową siódemkę, która zmierzła się w finałowym starciu. Tym razem najlepszy okazał się zespół Pathlife, który swoją żywiołowością i dobrym brzmieniem porwać może każdego, niezależnie od wieku, temperamentu i preferencji muzycznych. Przyznać trzeba, że jak na młody zespół, chłopaki z Bielska-Białej brzmią niezwykle dojrzale, ich pomysł na własne brzmienie jest bardzo przemyślany, co czyni z nich prawdziwą nadzieję polskiej sceny muzycznej, tak, nie boję się tych słów. Tutaj nie chodzi tylko i wyłącznie scenę chrześcijańską, ich brzmienie jest na tyle dopracowane, że Pathlife wchodzi na salony z przytupem. Tym bardziej, że kolejnym krokiem w planach zespołu jest wydanie płyty, nie potrafiąc się już doczekać, trzymamy kciuki, chłopaki!


W ramach nagrody konkursowej, usłyszycie naszych zwycięzców na ekumenicznym koncercie Bądź jak Jezus w Mysłowicach już 31 maja. Oprócz Pathlife wystąpią: For King and Country, Britt Nicole, On 1, 12 Kamieni, Poison i Adam Bubik.
Nie może was tam zabraknąć, to będzie fantastyczny koncert! 😀 Familijna Telewizja Muzyczna OPOKA.TV jest współorganizatorem tego koncertu!